Hakkımızda

Hakkımızda

Estetik Kaygılarınızın Çözüm Merkezi

Vega Hair Center olarak, İstanbul Saç ekim merkezleri arasında yer alarak, Saç ekimi konusundaki çalışmalarımızı özenle sürdürürken danışanlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunuyoruz. Sağlıkta çözüm estetikte kalite anlayışı ile çıktığımız bu yolda, uzman kadromuz ile ihtiyaçlarınızı analiz eder, en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ve güven odaklı yaklaşımımızla sunarız.

Gelişen çağa ayak uydurarak son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman hekimlerimizle, başta saç ekimi olmak üzere, bıyık ekimi, sakal ekim, vücut estetiği, yüz estetiği, burun estetiği, gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Hem yurtiçi hem de yurt dışı hastalarımıza hizmet veren merkezimiz, estetiğe dair tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında karşılamayı hedeflemektedir. Türkiye’deki danışanlarımızın yanı sıra, Almanya, Hollanda, Arap Ülkeleri ve Mısır gibi ülkelerden gelen danışanlarımıza sunduğumuz hizmetlerle ülkemizi uluslar arası platformlarda başarıyla temsil etmek temel ilkelerimiz arasındadır.

Hizmet verdiğimiz danışanlarımızın estetik tüm kaygılarına çözüm üretirken, tek odak noktamız memnuniyet diyerek ilerlediğimiz bu yolda sizlerin de tüm estetik kaygılarınıza çözüm üretmek üzere buradayız. 


Vega Center;

İşinde En İyisi

Hayal ettiğiniz görünüm için henüz geç kalmadınız,
Uzman hekimlerimiz ve sağlık profesyonellerimiz sizler için burada.

Memnuniyet

%99 memnuniyet ilkesiyle maksimum özen 

Fiyat

Daima fiyat / fayda dengesi ve mutlu danışan

Hizmet

Profesyonel kadro, uzman ekip ve kusursuz sonuç

Kalite

Son teknoloji ekipmanlar ve ölçülemez kalite

Vega Center Blog